Zápis do 1. ročníku 2020

Zveřejněno: úterý 24. březen 2020

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

letošní zápis dětí do ZŠ budeme provádět bez osobní přítomnosti Vašich dětí ve škole. Zápis se bude skládat pouze z formální části (vyplnění přihlášky).

Termín zápisu je od 1.4. do 3.4.2020, v tomto období doručte do školy písemnou žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání nebo žádost o odklad povinné školní docházky. Formuláře jsou přílohou tohoto dopisu, též si je můžete stáhnout na stránkách školy - www.zszaborinl.cz. Na žádosti je nutný podpis obou zákonných zástupců. K žádosti dodejte též prostou kopii rodného listu. 

Doručte následovně:

  • Do datové schránky: c3pmueq
  • E - mailem s elektronickým podpisem - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Poštou na adresu:

ZŠ Záboří nad Labem

Školní 71

285 74 Záboří nad Labem

  • Osobně ve dnech 1. až 3. 4.2020 ve škole od 8:00  do 11:00 hodin

ODKLADY:

K žádosti o odklad musíte doložit: 

a) doporučující potvrzení příslušného poradenského zařízení 

b) doporučující potvrzení odborného lékaře nebo klinického psychologa

V tuto chvíli je pozastaven ale i provoz PPP, nepřijímají nové žádosti, nevydávají zákonným zástupcům zprávy ani nevyšetřují klienty.

Z e-mailu PhDr. M. Skalníkové – vedoucí PPP Středočeského kraje – pracoviště Kutná Hora cituji:

Rodičům, kteří do 16.3.2020 požádali u svého dítěte o vyšetření školní zralosti (a tímto mailem i školám) sdělujeme, že po skončení nouzového stavu bude vyšetřování školní zralosti prioritou PPP. Doporučujeme uvést u zápisu, že žádají odklad školní docházky. 

Vzhledem k výše uvedené informaci, se správní řízení o zápisu v těchto případech přeruší do doby vydání doporučení školského poradenského zařízení.

 

Pokud máte dotazy nebo potřebujete konzultaci, kontaktujte mě telefonicky na číslech:  739 455 073 nebo 728 103 042 nebo e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ivana Snížková

ředitelka školy

 

 

Zobrazení: 668